reference

PRECIZNOST, OCHOTA, REPREZENTATIVNOST. OBSLUHU VE ŠPATNĚ PADNOUCÍM OBLEKU NA NAŠICH AKCÍCH NENAJDETE.

Česko-německá obchodní a průmyslová komora

Spolupráce Česko-německé obchodní a průmyslové komory (ČNOPK) a Fox Catering.

Společnost Fox Catering je členem Česko-německé obchodní a průmyslové komory a zároveň i jejím dodavatelem komplexních cateringových služeb.

Společnost Fox Catering pravidelně dodává své služby ve vynikající kvalitě na odborné i společenské akce ČNOPK a dále taktéž i pro významné delegace a hosty ČNOPK.

Spolupráci s Fox Catering můžeme určitě doporučit.

Zuzana Skopalová
Mitgliederservice und Veranstaltungsmanagement, členský servis a event management

Wüstenrot

Pane Liško,

píši jen krátce, abych Vám poděkovala za skvělé jídlo (ještě nikdo nám nevyšel vstříc s proteinovými dezerty a že byly fantastické!) a vynikající servis, který obvykle ví ještě předem, co si hosté budou přát. Je bezvadné Vás mít a vědět, že tahle “starost” mi při organizaci eventů odpadává.

Těším se na další akci!

Adéla Jasanská
Asistentka generálního ředitele, Wüstenrot

Tradiční čínská medicína z.s.

Vážený pane Liško,

dovolte mi, abych Vám a všem Vašim zaměstnancům vyjádřila co nejupřímnější dík za přípravu slavnostního rautu, který byl vrcholem 5. reprezentačního plesu Tradiční čínské medicíny a konal se 25. ledna 2020 ve Slovanském domě.

Profesionalita celého Vašeho týmu, ochota a kultivované chování posunulo celou tuto akci ještě o stupeň výše.

Byli jste námi osloveni v poměrně pozdním termínu, a přesto jste se zadaného úkolu zhostili se vší grácií. Zadání z naší strany nebylo jednoduché, čí spíše nebylo v prvotních okamžicích zcela konkrétní, ale i to jste zvládli a vytvořili pro nás naprosto jedinečný kulinářský zážitek, na který budeme ještě dlouho vzpomínat.

Připravili jste pro 350 osob něco naprosto fantastického.

Stejně tak, 8. února 2020, pro mnohem menší počet osob, kdy jsme Vás opět oslovili s nekonkrétním zadáním. Tato akce byla pro 30 osob, a i zde jste prokázali naprostou profesionalitu.

Jak je patrno, dokážete zajistit nejen akci pro 350 osob, a to včetně kompletního mobiliáře, ale i akci pro podstatně méně osob, se stejnou profesionalitou.

Jsme velice rádi, že jsme oslovili právě Vaši cateringovou společnost a doufáme, že se opět setkáme při podobných akcích.

Dovolte nám, abychom ještě jednou vyjádřili Vaší společnosti, Vám a všem zaměstnancům, kuchařům, obsluhujícímu personálu, šatnářkám, či „úklidové četě“ poděkování a úctu a věříme, že se opět shledáme při podobných příležitostech.

Přejeme Vám do dalších let mnoho úspěchů. Nechť laťka, která je nyní tak vysoko nastavena, nikdy neklesne, ani o stupínek níže.

Denisa Hunalová
Ředitelka společnosti Tradiční čínská medicína z.s.

Svatba: Michaela a Michael

Pan Liška a jeho tým udělali z naší svatby tu opravdovou svatbu, jakou jsme si společně vysnili. Přístup k hostům, dress code a jídelní variace jako z pěti hvězdičkových restaurací či hotelů, a hlavně do poslední chvíle úsměv na tváři každého pracovníka. Doporučujeme všem, kdo sní o krásné svatbě!

Michaela a Michael

Astellas Pharma

S Fox catering naše firma spolupracuje již třetím rokem. Dostali jsme doporučení od eventové koordinátorky a musím říct, že to byla skvělá volba. Celý tým v čele s panem majitelem Petrem Liškou, jde skutečně “over and beyond”, aby naplnili naše očekávání a požadavky. Jídlo je vždy perfektní, ve vysoké kvalitě a chuť naprostá špička, a to nemluvím o skvělém výběru vín. Servis jedna báseň. Číšníci, kuchaři a další personál jsou vždy v dobré náladě s úsměvem na rtech a jejich jednání je na vysoké profesionální úrovni. Spolupráce a komunikace je bez chybičky, a já se těším, že společně opět pohostíme naše zaměstnance, klienty a návštěvy.

Eliška Janečková
Astellas Pharma s.r.o.

 Inspirativní Networking

“Když potřebujete skloubit vysokou kvalitu, naprostou profesionalitu, lidskost a radost ze spolupráce, zvolte si FOX CATERING.”

Terezie Sverdlinová a Veronika Tamchynová
Organizátorky konference Inspirativní Networking

Svatba: Jakub & Petra

“Na Fox & Co“ jsme narazili náhodou a byla to nejlepší volba, jakou bychom si pro svatební hostinu mohli přát. S Petrem Liškou jsme ladili menu přesně podle našich preferencí, a je potřeba říct, že se jedná o obrovského profesionála. Pro něj, a jeho vynikající a ochotný personál není téměř nic překážkou. Na jakýkoli problém okamžitě reaguje. Jídlo, prezentace i obsluha byly špičkové, a naši hosté byli nadšení. Pokud budeme plánovat další akci, nemáme důvod se ohlížet jinde.

Jakub & Petra