Fox & Co, těší nás!

Preciznost, ochota, reprezentativnost. Obsluhu ve špatně padnoucím obleku na našich akcích nenajdete.

15 let v gastronomii mě naučilo důležitou věc

Na každém detailu záleží. Stejně jako mohou příliš krátké kalhoty shodit dojem z jinak skvělého obleku, dokáže například nesprávný výběr vína zkazit jinak povedenou rodinnou večeři, svatební hostinu nebo firemní banket.

Vlastní cateringovou společnost Fox & Co jsem založil proto, aby byly vaše akce do onoho posledního detailu vyladěné a vy se přitom mohli soustředit na jedno jediné – své hosty.

Mým osobním slibem směrem k vám je a vždy bude perfekcionismus při stavbě menu, preciznost v přípravě a absolutní spolehlivost personálu na vaší akci, ať ji pořádáte pro pět nebo sto padesát hostů a máte na ni jakkoli specifické požadavky.

Petr Liška
Zakladatel Fox & Co

Jádro týmu

Petr Liška

Zakladatel Fox & Co

V gastronomii se pohybuji celý život. Zkušenosti jsem doposud sbíral v Česku i během zahraničních angažmá ve Francii a v USA – konkrétně v Pine Brook Country Clubu ve státě Massachusetts. Jsem detailista. Za svou specialitu považuji přípravu a organizaci komornějších privátních i firemních akcí, kde navzdory plné důvěře ve vlastní tým osobně dohlížím na spokojenost vašich hostů.

Gabriel Abud

Šéfkuchař

Mou zásadou je pracovat s čerstvými a kvalitními surovinami, které před každým použitím osobně velmi pečlivě vybírám. Práce v předních pražských a zahraničních restauracích mě naučila vysoké preciznosti a organizačním schopnostem, které ve vedení týmu Fox & Co naplno využiji.

Flemming Teilgaard Laugesen

Sommelier

Ač pocházím z Kodaně, vždy mě zajímala italská vína. Po patnácti letech rozšiřování someliérských obzorů jsem začal vybírat a do Česka dovážet ta nejlepší dosud neobjevená vína. Pořádám kurzy, semináře a školení o vínech v šesti jazycích a vašim hostům pod taktovkou Fox & Co vyberu to nejlepší k jejich menu.